Hayallerinizi gerçekleştiriyoruz...

 

25 yılı aşan Ar-Ge ve Mühendislik tecrübemizi projelerimize ve makina imalatına aktarmak  ve yenilikçi düşünce yapımızı işlerimize yansıtmak için var gücümüzle çalışmaktayız. 2005 Yılından itibaren özel makine imalatı konusunda sektörde birçok yenilik içeren makine ve montaj hatlarının tasarım ve imalatını gerçekleştirmekteyiz.

 

Özellikle beyaz eşya sektöründe imalat hatları , robotik otomasyonlar ve özel makinalar  konusunda  dünyada söz sahibi markalarla rekabet edebilir konuma gelmiş olan Kamtech Robotik beyaz eşya sektörü dışında , seramik , porselen , gıda , otomotiv , sac metal sanayii nde  know-how içeren birçok makina ve hattı üreterek devreye almıştır. Birçok imkansız görülen projeyi yerli imalat olarak gerçekleştirip patent ve faydalı modellere sahip olarak yaptığı yenilikleri tescil etmiştir.

 

Firmamızın bu farklı sektörlerde çalışması , sahip olduğu know-how ı bir sektörden diğerine aktarmasına ve talep edilen projelerde en uygun çözümleri ve yüksek teknolojiyi proje ortaklarına  sunmasına olanak sağlamıştır.

 

Vizyonumuz, son teknolojiye sahip anahtar teslim üretim hatları, makinalar  ve yeni teknolojiler üreten, dünya ölçeğinde lider bir mühendislik şirketi olarak , vazgeçilmez ve  güvenilir çözüm ortağı olan ,global pazarda tercih edilen kendini kanıtlamış bir marka olmaktır.

 

Misyonumuz , müşteriye verdiği sözü tüm detayları ile gerçekleştirmek , doğrudan müşteriyle birlikte en uygun çözümleri geliştirmek ve projelerini teknolojinin en üst sınırlarını kullanarak gerçekleştirmek düşünce yapımızın özüdür.